Kantówka – klejonka sosnowa

Oferowana w naszym zakładzie kantówka sosnowa wykorzystywana jest do produkcji drzwi oraz okien. Cechują ją dobre właściwości izolacyjne, a także estetyczny wygląd. Współpracujemy z klientami z całego kraju, dostarczając najwyższej jakości artykuły ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Nasi dostawcy używają do suszenia i obróbki nowoczesnych maszyn, obsługiwanych przez doświadczonych pracowników.

Proponujemy kantówkę sosnową litą oraz łączoną. Poszczególne lamele klejone aą za pomocą wodoodpornego kleju klasy D4. Nasze drewno posiada certyfikat FSC. Wykonujemy przekroje standardowe i inne, na życzenie klienta. Czas realizacji zależy od wymiarów i jest ustalany indywidualnie dla każdego zamówienia.

Sosna jest drewnem wyjątkowo prostym do pozyskania, miękkim oraz odznaczającym się dobrymi właściwościami wytrzymałościowymi. Bez problemu poddaje się także obróbce. Jest odporna na wilgoć i można ją łatwo zaimpregnować. Za dodatkową opłatą możemy kantówkę polakierować lub zabejcować. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty i złożenia zamówienia.

Sosna jest jednym z najpopularniejszych materiałów służących do produkcji okien, drzwi, blatów, parapetów, mebli oraz wielu innych elementów i drewnianych konstrukcji budowlanych. W naszej ofercie znajduje się klejonka sosnowa w różnych klasach jakościowych ze starannie wyselekcjonowanego surowca, poddanego suszeniu oraz obróbce technologicznej. Powstaje ona z łączonych na długość za pomocą wczepów, które są dodatkowo klejone wodoodpornym klejem klasy D4, co pozwala na uzyskanie znakomitych parametrów odpornościowych. Kleimy także drewno lite na szerokości.

Powszechność występowania sosny oraz łatwość jej pozyskania sprawiają, że jest ona surowcem bardzo tanim. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem wybieramy wyłącznie najwyższej jakości drewno, które następnie w postaci klejonki dostarczamy odbiorcom na terenie całego kraju. Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz możliwość wykonania niestandardowych zamówień, według specyfikacji zamawiającego. Nasze produkty posiadają certyfikat FSC. Stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty.

Sprawujemy dokładną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, co pozwala nam uzyskać najwyższe standardy jakościowe, jeśli chodzi o oferowaną klejonkę. Nasi dostawcy dysponują nowoczesnymi maszynami renomowanych marek i zatrudniają wykwalifikowanych pracowników. Suszarnie, w których przetrzymywane drewno są sterowane komputerowo. Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć, gdzie prezentujemy nasze wyroby. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź uwagi związane z prezentowaną na stronie ofertą, dostępnością klejonki sosnowej w konkretnych rozmiarach lub przekrojach czy jej ceną, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Konsultanci udzielą dokładnych informacji oraz pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy 100% satysfakcję z naszych produktów i świadczonych usług.